ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Strefa sprzętu / Fotonews

Newell S6M - mikrofon krawatowy do którego podłączysz słuchawki

2020-11-27
0 komentarzy
0
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Newell S6M - mikrofon krawatowy do którego podłączysz słuchawki
Do sprzedaży trafił nowy mikrofon krawatowy Newell S6M z funkcją odsłuchu

Newell S6M to dookólny mikrofon krawatowy, który doskonale sprawdzi się podczas rejestrowania ścieżki audio w trakcie nagrywania wywiadów, filmów na YouTube, relacji na Instagram, czy zwykłych wideorozmów przez Internet.

Newell S6M został wyposażony w system monitorowania dźwięku w czasie rzeczywistym (Real Time Audio Monitoring System).Dzięki odsłuchowi upewnisz się, czy mikrofon jest włączony, a parametry nagrywania odpowiednio ustawione.

Dookólna charakterystyka kierunkowości sprawia, że na ścieżce dźwiękowej zostaną zarejestrowane wszystkie pożądane przez nas odgłosy otoczenia. Jednocześnie technologia redukcji szumów CVC w efektywny sposób poprawia jakość dźwięku. Znacząco zmniejsza rejestrowany przez mikrofon hałas i zakłócenia o niskiej częstotliwości.

Newell S6M ma ponad sześciometrowy kabel, który umożliwia odejście operatora od nagrywanej osoby i schowanie urządzenia rejestrującego dźwięk poza kadrem. Sam mikrofon jest dyskretny, przypięty do kołnierzyka koszuli za pomocą niewielkiego, metalowego klipsa, nie rzuca się w oczy podczas nagrywania wywiadu.

Dzięki dołączonym do zestawu adapterom mikrofon Newell S6M współpracuje zarówno z aparatami fotograficznymi, kamerami filmowymi i komputerami wyposażonymi w gniazdo mini Jack TRS, jak i ze smartfonami czy tabletami ze złączem TRRS. Adapter 3,5 na 6,5 mm umożliwia podpięcie urządzenia do profesjonalnych rejestratorów dźwięku i mikserów audio.

Ponadto mikrofon Newell S6M został wyposażony w wydajny akumulator litowy pozwalający na około 10-12 godzin nieprzerwanej pracy. Akumulator może być ładowany za pomocą zwykłej ładowarki do smartfona lub power banka, nawet w trakcie nagrań! Cena mikrofonu Newell S6M

Mikrofon krawatowy Newell S6M jest już dostępny w regularnej sprzedaży. Jego cena wynosi 119 zł.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl