ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Strefa sprzętu / Inne

Produkty Pacsafe dostępne w salonach FotoJoker

2015-07-20
0 komentarzy
0
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Produkty Pacsafe dostępne w salonach FotoJoker
Akcesoria i zabezpieczenia fotograficzne firmy Pacsave będą dostępne w sieci salonów FotoJoker

Pacsafe – marka, którą wspiera znany fotograf National Geographic Marek Arcimowicz, nawiązała współpracę z salonami FotoJoker. Obecnie w popularnej sieci sprzedaży akcesoriów i aparatów można również dostać antykradzieżowe produkty, mające za zadanie chronić przed złodziejami cenny ekwipunek miłośników fotografii. Współpraca ma charakter długofalowy i obejmuje wszystkie salony FotoJoker w Polsce, których jest obecnie ponad 50. Sieć oferuje kolekcje toreb, plecaków i zabezpieczeń fotograficznych, jak np. paski i etui antykradzieżowe marki Pacsafe. Na jesień planowana jest wspólna kampania marketingowa obu marek. Obecnie produkty Pacsafe promowane są w katalogu FotoJoker.

Fotojoker to najbardziej rozpoznawalna i renomowana sieć sprzedaży aparatów foto, która istnieje na polskim rynku już od 20 lat. Jesteśmy zaszczyceni współpracą z takim partnerem, który poszerza swój asortyment o nasze antykradzieżowe produkty. Każdy klient FotoJoker powinien zadbać o bezpieczeństwo swoich akcesoriów FOTO i aparatów, co daje pewność, że jego wspomnienia zapisane na kartach pamięci nie wpadną w niepowołane ręce - mówi Arkadiusz Majewski, właściciel firmy Red Bird, dystrybutora produktów Pacsafe.

Pacsafe to linia produktów takich jak torby, plecaki, paszportówki i portfele, w których zastosowano kilkanaście nowoczesnych technologii zabezpieczających zawartość przed kradzieżą. Kolekcja portfeli i paszportówek posiada specjalną kieszeń RFIDSafe, w której zastosowano nowoczesną technologię chroniącą zamieszczone w środku karty kredytowe, dokumenty czy paszport przed zeskanowaniem i tzw. kradzieżą tożsamości. Produkty te zawierają m.in. boki odporne na przecięcia oraz karabińczyki, które umożliwiają ich przypięcie w dowolnym miejscu. Szereg patentów zastosowanych we wszystkich torbach i plecakach pozwala na zabezpieczenie zamków w taki sposób, aby ktoś nam czegoś nie ukradł, ale również nie podrzucił nam czegoś do bagażu podczas zagranicznej podróży.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wolisz pojedyncze numery?
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl